Bir Sayfa Seçin

Volkswagen Passat Yedek Parçaları

Volkswagen Passat yedek parçaları burada!
Uzman ekiplerimiz anında çözümlerle tüm yedek parçalarla orijinal ve yan sanayi ürünleri tercihinize sunuyor.

FREN SİSTEMİ

Volkswagen Passat fren sistemi ürünleri en uygun fiyatlarla burada. 

Fren sistemi taşıttaki kinetik enerjiyi sürtünme yoluyla ısı enerjisine çevirerek taşıtın durmasını veya yavaşlamasını sağlar.

Aracı durduran frenleme kuvveti genellikle teker lastiği ile lastiğin üzerinde döndüğü zemin arasındaki bağlantıdan doğar. Frenleme kuvvetine hava direnci, yokuş direnci, sürtünme direnci gibi kuvvetlerin etkisi de vardır. Bu dirençleri yenen kuvvet ortadan kaldırılacak olursa taşıtın yavaşlamasına veya durmasına sözü edilen dirençler sebep olur.

ÖN DÜZEN SÜSPANSİYON

Volkswagen Passat, süspansiyon sistemleri için hemen arayın!

Süspansiyon, bir taşıtı tekerleklerine bağlayan ve ikisi arasındaki göreceli harekete izin veren lastik, lastik hava, yay, amortisör ve bağlantı sistemidir. Süspansiyon sistemleri, birbirlerine oranla olan yol tutuş ve sürüş kalitesini desteklemektedir. Süspansiyon ayrıca aracın kendisini, herhangi bir yükü veya bagajı hasar ve aşınmadan korumaktadır. Bir aracın ön ve arka süspansiyonlarının tasarımı farklı olabilmektedir.

MOTOR PARÇALARI

Volkswagen Passat araçlarının tüm motor parçaları, en uygun fiyatlarla burada. Motor bloğu parçaları, silindir kapağı parçaları, üst kapak ve külbütör parçaları, piston, segman ve gömlek parçaları, krank parçaları, triger eksantrip parçaları,  yağ pompası parçaları, piston kolu, subap ve conta parçaları , motor takozu, travers, yağ karteri ve diğer tüm motor malzemeleri en kaliteli seçeneklerle bir telefon kadar uzağınızda.

FİLTRELER

Volkswagen Passat için hava filtresi, yağ filresi, yakıt filtresi ve poen filtresi çeşitleri. Kaliteli filtre aracın performansını yükseltmekte ve yakıt tüketimini düşürmektedir. Bu nedenle aracınıza en uygun filtre seçimi önemlidir. Onlarca marka filtre seçeneklerinden aracınıza en uygun olanını almak için mutlaka irtivata geçin, yardımcı olalım.

SOĞUTMA VE ISITMA ÜRÜNLERİ

Volkswagen Passat aracınıza soğutma ısıtma sistemleri ürünleri burada. Su radyatörü, klima sistemi, klima radyatörü, fan parçaları, turbo ürünleri, termostat ürünleri, genleşme yedek su deposu parçaları en uygun fiyatlarla burada. Hemen arayın! 

DEBRİYAJ VE ŞANZIMAN

Volkswagen Passat debriyaj ve şanzıman ürünleri, onlarca seçenekle burada! Debriyaj, motorla vites kutusu arasındaki irtibatı keserek vites değiştirme olanağı sağlayan aktarma organıdır. Ayrıca aracın kalkışı ve vitesteyken basılınca durmasını sağlar. Araç kalkerken debriyajdan yavaşça ayak çekilerek belli bir devirde araç kalkmalıdır. Debriyaj baskı ve balata ürünler, debriyaj setleri bir telefon kadar yakın!

KAPORTA VE DIŞ TRİM 

Volkswagen Passat için dış trim parçaları ve kaporta ürünleri bir telefon kadar uzağınızda! Trimler aracınızın yolcu kabininde bulunan torpido, kapı döşemeleri ve dış kaportasında bulunan plastik kaplamalara denir. Bu plastik parçalar aracın kalitesini belli ettiği gibi kozmetik duruşuna katkı sağlamaktadır. En uygun fiyatlarla kaporta ürünleri ve dış trip parçaları burada!

KABİN VE İÇ TRİM PARÇALARI

Volkswagen Passat araçlara özel kabin ve iç trip parçaları burada. Hemen arayın, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alın.

Trim, aracın içinde ve dışında bulunan bütün plastik aksamı anlatmak için kullanılan bir terimdir. İç tarafta, ön konsol, torpido, kapıların üzerindeki kısımlar ve plastik olan her kısım trim olarak kabul edilir.

AYDINLATMA PARÇALARI

Volkswagen Passat aydınlatma ürünleri için hemen irtiba geçin. Far ve parçaları, arka stop ve parçaları, sinyal ve parçaları, sis farı ve parçaları, tavan lambası ve parçaları, plaka lambası ve parçaları burada. Yüzlerce çeşit üründen en kaliteli ve en hesaplı olanları olanları seçmenizde yardımcı olalım. 

YAKIT ENJEKSİYON SİSTEMLERİ

Volkswagen Passat enjektör ürünleri en uygun fiyatlarla burada! Enjektör yakıtı alıp yanma odasına miktarını ayarlayarak gönderen bir parçadır. Aracın çalışması için en önemli parçalardan bir tanesidir. İki farklı yakıt türü için üretilen enjektörler kendi arasında ikiye ayrılır. Bunlar dizel enjektör ve benzinli enjektördür.

ATEŞLEME SİSTEMLERİ

Volkswagen Passat ateşleme sistemleri ürünleri en uygun fiyatlarla. Otomobillerdeki ateşleme sisteminin temel olarak çalışma prensibinden bahsetmek gerekirse; araçta kontak anahtarının çevrilip marşa basılmasıyla birlikte, akümülatörden gelmekte olan akım bobin üzerine iletilir. Bu kısma gelen akım, yüksek gerilime çıkarılıp distribütöre iletilir.

ALTERNATÖR MARŞ MOTURU

Volkswagen Passat, alternatör ürünleri onlarca çeşidiyle en uygun fiyatlarla burada. Otomobillerde kullanılan alternatörler aracın motoru çalışıyorken aküyü şarj eder ve diğer tüm elektrik sistemlerine enerji sağlar. Alternatörler, doğru akım elde etmek için gereken çeviriciye sahip olmadıklarından doğru akım üreteçlerine göre daha basit, hafif ve dayanıklıdırlar.

SENSÖRLER

Volkswagen Passat araınız için sensör çeşitleri burada. Yüzlerce sensör çeşidinden aracınıza en uygun olanları beraber seçelim. Oksijen sensörü, yağmur sensörü, eksantrik mil sensörü, yağ seviye sensörü, vuruntu sensörü, gaz kelebek sensörü, geri vites sensörü, lastik basınç sensörü ve benzeri sensörler en uygun fiyatlarla bir telefon kadar uzağınızda!

ELEKTRİK – ELEKTRONİK 

Volkswagen Passat için elektrik ve elektronik parçalar için irtibata geçin. Aracınız için rezistanslar, ampul ve parçalar, korna, kontaktör, sigorta ve sigorta kutusu parçaları, ve elektrovana parçaları,  röle, flaşör ve parçaları yüzlerce çeşit ile burada. En kaliteli parçaları en uygun fiyatlarla almak çok olay, hemen bize ulaşın!

EGZOZ VE PARÇALARI

Volkswagen Passat egzoz parçaları ve çeşitleri en uygun fiyatlarla burada! Egzoz, içten yanmalı motorlarda yanan gazın boşaltılmasına yarayan tertibata verilen addır. Motorda çevrim sonrasında oluşan atık gaz bu düzenekle dışarı atılır. Motorun egzoz manifoltundan son çıkışa kadar çeşitli susturucularla gürültü en aza indirilerek sessiz bir gaz boşaltımı sağlanır.

SİLECEK SİSTEMLERİ

Volkswagen Passat silecek sistemleri için irtibata geçin. En uygun silecek ürünleri burada! Silecek arabanın camından yağmur, kar, buz, yıkama sıvısı, su veya kalıntıları temizlemek için kullanılan bir cihazdır. Bunun için cam suyu kullanılır. Silecek kolu mekanizması, su fıskiye motoru ve deposu parçaları, cam su fıskiyesi ve parçaları yüzlerce çeşidi ile burada!

YAĞ – ANTİFRİZ – AKÜ

Volkswagen Passat için yağ, antifriz ve akü ürünleri en uygun fiyatlarla bir telefon kadar yakın! Motor yağı çeşitleri, şanzıman yağı çeşitleri, , direksiyon yağı çeşitleri, antifrizler ve akü çeşitleri burada. En kaliteli ürünler en uygun fiyatlarla.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Volkswagen Passat için güvenlik sistemleri burada. Aracınıza özel merkezi kilit ve parçaları, park sensörü ve parçaları, uzaktan kumanda ve parçaları en uygun fiyatlarla!